انواع دستگاه های پرکن مایعات غلیظ

انواع پرکن مایعات غلیظ، دستگاه پرکن مایعات یا پرکننده‌ مایع، تجهیزات مهمی در صنایع مختلف مانند صنایع آرایشی و بهداشتی، دارویی، صنایع غذایی و آشامیدنی هستند که قرار است مایعات مختلفی را در انواع ظروف بسته‌ بندی کنند. با دستگاه های پرکن مایعات، می توان مایعات را به راحتی و خیلی سریعتر و به طور موثر در ظروف مخصوص و بدون هدر رفتن زیاد بسته بندی کرد. تصور کنید که این فرآیند به صورت دستی در صنایع انجام شود. چه مقدار از مایعات به دلیل ریزش هدر می رود و چه مقدار زمان برای انجام چنین برنامه های بسته بندی ای لازم یود؟

بنابراین استفاده از دستگاه های پرکن مایعات غلیظ یا روان، به یکی از دستگاه های اصلی و پرکاربرد در بسیاری از صنایع تبدیل شده است. دستگاه های پرکن مایعات مدرن که در اشکال پیشرفته با کنترل ها و ویژگی های کاربر پسند عرضه می شوند، بهترین دستگاه ها برای بسته بندی مایعات در صنایع، در زمان کمتر و با کار کمتر هستند.

در ادامه این بخش اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع دستگاه های پرکن مایعات غلیظ کسب خواهید و با نکاتی که باید در هنگام انتخاب و خرید این دستگاه به آن دقت کنید؛ آشنا می شوید.

آشنایی با دستگاه پرکن مایعات

دستگاه های پرکن مایعات، برای کار از نیروی الکتریکی استفاده می کنند. این دستگاه ها را می توان برای افزایش سرعت پر کردن و کارایی سفارشی کرد. برخی دارای چندین سر پرکننده هستند و همچنین دارای ویژگی های برچسب گذاری و درپوش نیز هستند. دستگاه های پرکن مایعات، می توانند طیف گسترده ای از محصولات و انواع بطری را مدیریت کنند و می توان از آنها برای انواع محصولات استفاده کرد و برخی از ماشین ها برای بسته بندی تک یا چند محصولی طراحی شده اند.

در واقع، یک دستگاه پرکن مایع می تواند وظایف عظیم پر کردن مایع را در صنایع بسیار آسان و سریع انجام دهد بنابراین می تواند جایگزین کار تعدادی از کارکنان شود که در غیاب این ماشین ها قرار بود این فرآیند را انجام دهند. از انواع دستگاه های پرکن مایعات غلیظ معمولا برای مایعاتی همچون شربت، روغن، مایع لباسشویی و ظرفشویی و سایر مایعات غلیظ استفاده می شود که ویسکوزیته بالایی دارند و از این رو برای پر کردن سریعتر و بهتر ظروف به این دستگاه ها نیاز است.

 به طور کلی، دستگاه پرکن مایعاتی که انتخاب می کنید باید برای نیازهای شما مناسب باشد. یعنی اگر می خواهید مایعات غلیظ را با دستگاه پرکن در بسته بندی های مخصوص پر کنید، لازم است به سراغ انتخاب و خرید دستگاه های پرکن مایعات غلیظ بروید تا بهترین بهره وری و کارایی را از این دستگاه ها دریافت کنید.

مزایای استفاده از دستگاه های پر کن مایعات غلیظ

استفاده از انواع دستگاه های پرکن مایعات غلیظ چندین مزیت دارد. این دستگاه ها به شما این امکان را می دهند که تعداد زیادی بطری را به طور همزمان و در مدت زمان کوتاهی بدون هدر رفتن محصول و با استفاده از نیروی کار کمتر پر کنید. این ماشین ‌ها برای صنایعی که با مایعات سر و کار دارند مانند مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و داروسازی ایده‌ آل هستند و تاثیر بسیار خوبی در افزایش تولید و بهره وری خواهند داشت.

 خرید دستگاه های پرکن مایعات غلیظ

نکات کلیدی در رابطه با خرید انواع دستگاه های پرکن مایعات غلیظ

هنگام خرید دستگاه پرکن مایع، باید در مورد نوع محصولی که پر می کنید تصمیم بگیرید. برخی از مایعات جریان آزاد دارند در حالی که برخی دیگر چسبناک و غلیظ هستند. در هر صورت، به ماشینی نیاز دارید که بتواند حجم های مختلف را در خود جای دهد. عوامل دیگری که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از ویژگی های ایمنی، اندازه ظرف و سرعت پر شدن.

بنابراین، قبل از خرید دستگاه پرکن مایع برای انجام وظایف پر کردن مایعات در تجارت شما، ملاحظات مهمی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. برای این منظور لازم است بر اساس نیاز و بودجه خود، به سراغ انواع دستگاه های پرکن مایعات غلیظ اتوماتیک یا پرکننده نیمه اتوماتیک بروید.

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک با ویژگی هایی برای انجام تمام وظایف به صورت خودکار، عملکرد بهبود یافته ای را با تلاش کمتر یا تقریباً بدون تلاش در زمان کمتری به شما ارائه می دهد، در مقابل، فرآیند پر کردن مایعات با نسخه های نیمه اتوماتیک کمی بیشتر طول می کشد و برخی از عملکردهای این دستگاه ها به صورت دستی انجام می شوند.

همچنین، ماشین آلات پرکن مایعاتی که می‌خرید باید امکان تنظیم حجم ‌های مختلف مایع را داشته باشد تا بتوان از آن برای طیف وسیعی از حجم ‌های مایعات در بسته بندی های مختلف استفاده کرد. علاوه بر این، لازم است زمان اجرای فرآیند و تعداد کاری که دستگاه پرکننده مایعات می تواند در بازه زمانی واحد پردازش کند را در نظر بگیرید. در این مورد لازم است غلظت یا ویسکوزیته مایعات را نیز در نظر داشته باشید تا بتوانید یک دستگاه پرکن مایعات متناسب با غلظت محصولات خود انتخاب کنید.

با در نظر گرفتن این موارد می توانید نوع مناسبی از انواع دستگاه های پرکن مایعات غلیظ را برای کاربردهای تجاری خود انتخاب کنید، اما خرید از بهترین تامین کننده نیز مهم است تا بهترین کیفیت و ماشین آلات پیشرفته را در مشخصات سفارشی برای نیازهای خود با هزینه های مقرون به صرفه دریافت کنید.

مجموعه پایدار صنعت نوین با نزدیک به 15 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات غذایی و خطوط ریلی محصولات، افتخار دارد سهم کوچکی از صنعت غذایی کشور را سهیم باشد. عمده فعالیت این شرکت در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی، ردیف کن بطری، پر کن تری بلوک، پرکن خطی و ریل ترافیک می ‌باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت دستگاه پرکن مایعات غلیظ یا قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دستگاه های پرکن مایعات غلیظ، با کارشناسان مجموعه پایدار صنعت نوین تماس بگیرید و یا به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید.

ادرس سایت مجموعه پایدار صنعت نوین:

شماره تلفن مجموعه پایدار صنعت نوین:

  • 02146847283
  • 09126643585
  • 09029098767

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *