برچسب زن بطری و ظروف استوانه ای و گرد

برچسب زن بطری، اگر به دنبال ساده ‌سازی فرآیندهای تولید و بسته ‌بندی یا بهبود ظاهر محصول نهایی هستید، گزینه‌ های گسترده دستگاه لیبل ‌زن ظروف گرد و انواع  بطری ها، ممکن است چیزی باشد که در حال تحقیق در مورد آن هستید.

به طور کلی، استفاده از برچسب و لیبل بر روی ظروف و  بطری های بسته بندی، با طیف وسیعی از مشکلات همراه است، از اطمینان از اینکه جزئیات روی برچسب را می توان به راحتی خواند تا ثابت کردن برچسب در موقعیت مناسب به طوری که صاف و درست باشد و اطلاعات موجود بر روی لیبل نیز با هم تداخل یا پوشش نداشته باشند. برای دستیابی به این هدف، استفاده از دستگاه لیبل زن ظروف گرد یا سایر مدل های ظروف و بطری های بسته بندی، یک گزینه عالی خواهد بود.
در ادامه این بخش، اطلاعات خوبی در رابطه با نحوه برچسب زدن روی بطری و ظروف بسته بندی کسب خواهید و با دستگاه لیبل زن ظروف گرد، بیشتر آشنا می شوید.

چرا استفاده از لیبل و برچسب برای بسیاری از صنایع ضروری است؟

شرکت ها و مشاغل از برچسب ها به عنوان راهی برای موارد زیر استفاده می کنند:

  • معرفی نام تجاری
  • تزئین
  • ارائه اطلاعات ایده آل به مشتریان

برخی از تولید کنندگان نیز محصولات خود را برای آدرس های حمل و نقل، کنترل موجودی و قیمت گذاری برچسب گذاری می کنند. در واقع برچسب گذاری محصول نقش مهمی در برقراری ارتباط با مصرف کنندگان دارد و در بیشتر موارد کمک می کند تا اصالت و کیفیت کالا و محصول مورد به مصرف کننده ثابت شود. و در بسیاری موارد، قوانین بهداشت و سلامت هر کشوری، تولیدکنندگان را ملزم به ارائه برچسب محصول با ویژگی ها خاص می کند و به همین دلیل است که هر محصول جدید در بازار باید از سیاست های بسته بندی و برچسب گذاری خاص پیروی کند.

ویژگی های اصلی دستگاه برچسب زنی یا لیبیل زن چیست؟

ماشین‌ های لیبل زن، دارای اشکال و اندازه‌ های بسیار متنوعی هستند و برای برخی مشاغل، لازم است که فقط از ماشین‌ های لیبل زن خاص مثل لیبل زن ظروف گرد یا استوانه ای استفاده کرد. یکی از عناصر کلیدی که در این مورد باید به دنبال آن باشید، انواع مواد بطری قابل استفاده در دستگاه لیبل زن است. معمولا اکثر دستگاه های لیبل زن به خوبی برای لیبل زدن به ظروف پلاستیکی، شیشه ای و فلزی کار می کنند.

توجه به اندازه ظروف و بطری ها نیز نکته ای دیگری است که حتما باید در نظر داشته باشید. اگر ظروف شما خارج از پارامترهای تعریف شده برای دستگاه لیبل زن باشد، دستگاه برای شما مفید نخواهد بود.

همچنین بهتر است نحوه حرکت بطری ها از طریق اپلیکاتور لیبل زن ظروف گرد یا سایر مدل های بطری ها و ظروف بسته بندی را نیز بررسی کنید. آیا ظروف باید در کناره های خود حرکت کنند یا ایستاده؟ اگرچه این موضوع ممکن است بر روند برچسب ‌گذاری تأثیری نداشته باشد، اما ممکن است بر روی بخش بسته‌ بندی و حمل و نقل تأثیر بگذارد. این موضوع به ویژه در شرایطی که بخواهید ماشین آلات را در یک خط تولید ادغام کنید، از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

برچسب زن بطری، دستگاه لیبل زن ظروف گرد چگونه کار می کند؟

نحوه کار دستگاه لیبل زن به قابلیت های فنی آن بستگی دارد. از این نظر، ماشین ‌های لیبل‌ زن که می ‌توانند برچسب‌ ها را چاپ و اعمال کنند، عملکرد متفاوتی نسبت به ماشین ‌هایی دارند که فقط می ‌توانند برچسب‌ ها را بر روی بطری ها و ظروف اعمال کنند.

همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم، ماشین‌ های لیبل‌ زن دارای طیف وسیعی از اشکال و طرح‌ ها هستند. برخی از آنها کاملا اتوماتیک هستند و برخی دیگر نیمه اتوماتیک هستند و از این جهت نیز عملکرد متفاوتی را ارائه می دهند.

مزایا استفاده از دستگاه لیبل زن ظروف استوانه ای چیست؟

مزیت اصلی خرید و استفاده از دستگاه لیبل ‌زن ظروف گرد و استوانه ای، افزایش کارایی و سرعت چسباندن برچسب ‌ها به محصولات، بدون افزایش هزینه ‌های نیروی کار در مقایسه با برچسب ‌زنی دستی است.

مزیت دیگر افزایش دقت در مقایسه با استفاده از برچسب زدن به صورت دستی است. اکثر ماشین ‌های لیبل ‌زن باید بسته به نوع کاربرد و کیفیت اجزا، برچسبی را با تحمل 1± میلی‌متر در هر محور اعمال کنند.

همچنین، دستگاه های لیبل زن ظروف گرد و استوانه ای را می توان در خط تولید با تجهیزات دیگری مانند دستگاه پرکن اتوماتیک، واحد دربندی و غیره نیز قرار داد.

بهترین مرکز فروش دستگاه برچسب زن بطری و ظروف گرد و لیبل زن ظروف چند وجهی

هنگامی که عناصر کلیدی مورد نیاز خود را از دستگاه برچسب زنی بطری را شناختید، باید در نظر بگیرید که از کجا می خواهید دستگاه را خریداری کنید. هنگام انتخاب یک شرکت، مهم است که شرکتی را پیدا کنید که شهرت خوبی در کسب و کار داشته باشد. بهتر است مدتی را صرف تحقیق در مورد شرکت های مختلف کنید و به تجربیات مشتریان قبلی توجه ویژه ای داشته باشید. توصیفات و نظرات را هم در وب سایت شرکت و هم در سایت های دیگر بخوانید. همچنین لازم است به دنبال اطلاعاتی در مورد کیفیت خود ماشین‌ ها، سطح خدمات مشتریان و رویکردهای پس از فروش باشید.

بهتر است هر گونه سوالی در رابطه با انواع مختلف دستگاه لیبل ‌زن اتوماتیک و دستی و نحوه عملکرد دستگاه ها را از کارشناسان فروش بپرسید تا در نهایت بتوانید یک دستگاه لیبل زن عالی و با کیفیت را تهیه کنید. همچنین پرسیدن سوالاتی در مورد قطعات، هزینه های تعمیر، نگهداری و سرویس نیز مهم است. دستگاهی که انتخاب می کنید باید سرمایه گذاری خوبی در بلندمدت و همچنین کوتاه مدت باشد.

برای خرید بهترین دستگاه لیبل زن ظروف گرد، پیشنهاد می کنیم سری به وب سایت مجموعه پایدار صنعت نوین بزنید و با کارشناسان متخصص این مجموعه صحبت کنید. مجموعه پایدار صنعت نوین با نزدیک به 15 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات غذایی و خطوط ریلی محصولات، افتخار دارد سهم کوچکی از صنعت غذایی کشور را سهیم باشد. عمده فعالیت این شرکت در زمینه طراحی مهندسی و ساخت ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی، ردیف کن بطری، پر کن تری بلوک، پرکن خطی و ریل ترافیک می‌ باشد.

برای برقراری ارتباط با شرکت دستگاه سازی پایدار صنعت نوین می توانید از راه های راتباطی زیر استفاده کنید:

ادرس سایت مجموعه پایدار صنعت نوین:

  • https://paydarsanaat.com

شماره تلفن مجموعه پایدار صنعت نوین:

  • 02146847283
  • 09126643585
  • 09029098767

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *