قیمت و خرید دستگاه پرکن دوغ لیوانی

دوغ یکی از خوشمزه‌ترین نوشیدنی‌ها است که طرفداران زیادی دارد. در چند سال اخیر دوغ لیوانی به بازار آمده است که نوشیدن آن بسیار راحت است زیرا ظاهری شبیه به لیوان داشته که می‌توان برچسب آن را کند و سر کشید یا اینکه نی درون آن فرو کرد و نوشید. پرکن دوغ لیوانی برای صاحبان صنایع غذایی بسیار کارآمد است زیرا فرصتی فراهم می‌کند تا در زمان کم بتوانند تعداد زیادی لیوان را از دوغ پر کنند.

دوغ

دوغ یکی از انواع لبنیات است که از ترکیب ماست با آب آشامیدنی به دست می‌آید و گاهی برای خوشمزگی بیشتر به آن طعم دهنده مانند نعنا، آویشن، ریحان، پونه و … اضافه می‌کنند. در گذشته‌های نه چندان دور تمام دوغ‌ها در پاکت یا بطری تولید می‌شدند ولی امروزه به جز موارد نام برده شده می‌توان دوغ را به صورت لیوانی تهیه کرد. دوغ سرشار از پروتئین، کلسیم و ویتامین‌های ضروری بوده که اثر مثبتی روی دستگاه گوارش دارد. دوغ در کنار غذاهایی مانند آبگوشت و کباب بسیار مزه می‌دهد.

با توجه به اینکه دوغ طرفداران زیادی دارد در صنایع غذایی به آن بها داده شده و از طریق دستگاه پرکن دوغ لیوانی تعداد زیادی از آن را تهیه کرده و به دست مردم می‌رسانند. دستگاه دوغ پرکن از دستگاه پرکن مایعات نشات گرفته که از آن برای پر کردن دوغ درون بطری و لیوان استفاده می‌شود.

خرید دستگاه پرکن دوغ لیوانی

دستگاه پرکن دوغ لیوانی

سیستم تزریق در دستگاه پرکن دوغ لیوانی می‌تواند به یکی از سه روش تزریق انجام شود:

  • پمپ: در دستگاه پرکن دوغ لیوانی پمپی از پمپ کمکی برای تامین انرژی مورد نیاز و تبدیل نیروی الکتریسیته به مکانیکی جهت انتقال دوغ به ظرف نهایی استفاده می‌شود.
  • سیلندر و پیستون: پرکن دوغ لیوانی سیلندری توسط سلیندر و پیستون انرژی و نیروی مورد نیاز را برای انتقال مایع به لیوان تامین می‌کنند.
  • سیستم ثقل: دستگاه پرکن دوغ لیوانی به روش سیستم ثقل است هزینه کمتری دارد زیرا روش ثقل ساده‌ترین مدل برای پرکردن مایعات است که با وزن خود ماده و نیروی جاذبه زمین کار پرکردن انجام می‌گیرد.

تعیین حجم در دستگاه پرکن دوغ لیوانی با تایمر انجام می‌شود. با فشار مشخص، عملیات تزریق صورت گرفته و در مدت زمان تعیین شده قطع می‌شود تا لیوان به اندازه مشخص پر شود.

در نوع اتوماتیک دستگاه پرکن دوغ لیوانی، عملیات قرار گیری لیوان‌ها زیر نازل و پرکردن، درب بندی و سیل آن‌ها (پلمپ ورق آلومینیومی) به طور خودکار انجام می‌گیرد. در مخازن دستگاه پرکن دوغ لیوانی از همزن‌هایی برای جلوگیری از ته نشین شدن مواد استفاده می‌شود که مدام در حال میکس کردن هستند. برای تعیین سطح مواد در داخل مخزن پرکن از سنسور یا از شناور استفاده می‌شود تا با کاهش حجم مخزن، فشار تزریق کم نشود و بلافاصله دوغ جدید از مخزن اصلی به داخل مخزن تزریق پمپاژ شود.

در نوع نیمه اتوماتیک بخشی از پروسه پر کردن و جابه جایی لیوان‌ها توسط اپراتور انجام می‌شود که میزان تولید و خروجی آن نسبت به نوع تمام اتومات در هر ساعت کمتر است.

مزایای دستگاه پرکن دوغ لیوانی

مزایای استفاده از پرکن دوغ لیوانی

از آنجایی که در دستگاه‌های پرکن دوغ لیوانی دخالت دست به حداقل می‌رسد احتمال انتقال آلودگی کمتر خواهد شد. همچنین نازل‌ها با برنامه تعریف شده به طور خودکار عملیات پر کردن دوغ را انجام داده که زمان صرف شده برای پر کردن لیوان‌ها بر اساس حجم و وزن تعریف شده کمتر می‌شود که هزینه‌ها هم کاهش می‌یابد. همچنین به دلیل اینکه از دستگاه ویژه استفاده می‌شود احتمال هدر رفتن دوغ حین پر شدن لیوان‌ها بسیار کم است.

قیمت دستگاه پرکن دوغ لیوانی

هنگامی که به قصد خرید دوغ پرکن لیوانی در بازار پرس و جو می‌کنید یا در فروشگاه‌های مجازی می‌گردید با قیمت‌های متفاوتی مواجه خواهید شد. قیمت دستگاه پرکن دوغ لیوانی با توجه به تجهیزات، نوع اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک و تعداد نازل‌های آن مشخص می‌شود. جنس قطعات دستگاه دوغ پرکن از جنس استیل و برخی قسمت‌های آن از آهن و آلومینیوم آلیاژی است. برق مصرفی نیز می‌تواند سه فاز یا تک فاز باشد.

به طور کلی قیمت دستگاه پرکن دوغ تمام اتومات از نوع نیمه اتومات بیشتر است. از سویی دیگر نوع پرکن ثقلی در مقابسه با پرکن سیلندری و پمپی قیمت کمتری دارد. بهترین جا برای خرید دستگاه پرکن دوغ لیوانی، مجموعه پایدار صنعت نوین است که کارشناسان مجموعه شما را در انتخاب نوع مناسب دستگاه دوغ پرکن راهنمایی نموده و گزینه‌های ایده‌آل را معرفی خواهند کرد.

خرید دستگاه پرکن دوغ لیوانی

خرید بهترین دستگاه پرکن دوغ لیوانی از پایدار صنعت نوین

پایدار صنعت نوین با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه ساخت انواع ماشین آلات و خطوط ریلی محصولات افتخار دارد سهم کوچکی از صنایع کشور را سهیم باشد. بیشتر فعالیت‌های مجموعه پایدار صنعت نوین در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی، دستگاه لیبل زن، دستگاه چسب زن، ردیف کن و پر کن تری بلوک، خطی و ریل ترافیک است.

برای خرید دستگاه پرکن دوغ لیوانی با کیفیت عالی و قیمت مناسب از طریق راه‌های ارتباطی زیر با کارشناسان مجموعه پایدار صنعت نوین در ارتباط باشید:

  • تلفن: 09029098767 / 09126643585
  • واتساپ: 09029098767
  • وبسایت: paydarsanaat.com
  • ایمیل: info@paydarsanaat.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *