دستگاه ردیف کن بطری چیست

با افزایش روز افزون جمعیت نیاز به محصولات خوراکی و آشامیدنی و بهداشتی و دیگر محصولات افزایش پیدا می کند، در این صورت کارخانه داران سعی می کنند با استفاده از ماشین های اتوماتیک و صنعتی در خط تولید کارخانه سرعت تولید را افزایش داده و به بهره وری و سوددهی بیشتری برسند. دستگاه ردیف کن بطری یا همان دستگاه آنسکرامبلر( unscrambler )  یکی از ماشین های بسیار پرکابرد در صنایعی همچون مواد غذایی و آشامیدنی، لوازم آرایشی بهداشتی و شوینده و غیره است که تاثیر بسیار زیادی بر روی افزایش سرعت تولید دارد.

جهت دریافت راهنمایی برای خرید دستگاه ردیف کن بطری می توانید با کارشناسان پایدار صنعت نوین در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید و یا به آدرس پایدار صنعت نوین واقع در شهر قدس، خیابان چمن، خیابان صنعت، بعد از صنایع دندانپزشکی، پلاک 41 مراجعه کنید و به صورت حضوری از نحوه طراحی دستگاه ها اطمینان پیدا کرده و سپس خرید خود را انجام دهید.

در ادامه با ما همراه باشید تا با دستگاه ردیف کن بطری و کاربرد های آن بیشتر آشنا شویم.

دستگاه ردیف کن بطری چیست؟

در کارخانه های بزرگ تولید مواد غذایی و آشامیدنی و یا آرایشی و بهداشتی تعداد بسیار زیادی از محصولات در مدت زمان کمی تولید می شوند. برای آنکه بتوان با نظم و ترتیب بیشتری به تولید پرداخت، نیاز است که حتما از یک سری ماشین ها صنعتی و اتوماتیک استفاده کرد تا بتوان با نظم و ترتیب بیشتری تعداد زیادی از محصولات را تولید و بسته بندی کرد. ماشین ردیف کن بطری، یکی از انواع ماشین های صنعتی و بسیار پرکاربرد در کارخانه های تولیدی مواد غذایی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی است که محصولات تولیدی انها باید درون بطری ها با ابعاد و حجم های متفاوتی بسته بندی شود. به وسیله دستگاه ردیف کن بطری، ظروف بسته بندی و بطری ها به صورت منظم در کنار یکدیگر در خط نوار نقاله چیده شده و وارد خط تولید شده و یا از خط تولید خارج شده و به خط بسته بندی وارد می شوند.

مزایای ماشین بطری ردیف کن

همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین مزایای ماشین ردیف کن بطری، ایجاد نظم و سازماندهی بطری های محصولات در خط تولید و یا بسته بندی است. دستگاه آنسکرامبلر بطری به صورت تمام اتوماتیک کارکرده و بطری ها را در کنار یک دیگر ردیف می کند تا برای پر شدن و بسته بندی آماده شوند. بنابراین با خرید ردیف کن بطری، این اطمینان به شما داده می شود که ردیف سازی بطری ها با دستگاه با دقت و سرعت زیادی و بدون نیاز به نیروی انسانی انجام می شود که این مورد باعث افزایش سرعت تولید کارخانه ها و همچنین کاهش نیروی انسانی و هزینه آموزش آنها می شود.

دستگاه ردیف کن بطری کارایی و انعطاف پذیری بالایی دارد، این دستگاه توانایی ردیف کردن و منظم سازی انواع بطری با ابعاد و حجم های مختلف را دارد، همچنین به راحتی می توان این دستگاه را به ماشین های برچسب زن و سیستم مونتاز یا پرکننده متصل کرده و نظم و سرعت تولید را افزایش داد. به وسیله دستگاه ردیف سازی بطری ها به راحتی و بدون پیچیده کردن سیستم های خط تولید و بدون نیاز به سرمایه زیادی می توان سرعت تولید را افزایش داده و باعث افزایش بهره وری و سودآوری بیشتر کارخانه ها شد. با خرید ردیف کن بطری، شاهد این موضوع خواهید بود که این دستگاه در مدت زمان کوتاهی همچون یک دقیقه حدودا صد بطری را در کنار یکدیگر کاملا منظم چیدمان کرده و وارد خط تولید و یا بسته بندی می کند.

کاربرد ماشین ردیف کن بطری

خرید ردیف کن بطری، برای صنایعی که محصولات تولیدی آنها درون بطری با حجم های مختلفی بسته بندی می شود بسیار کاربردی و لازم است. ازجمله این موارد می توان به صنایع غذایی و آشامیدنی، صنایع دارویی، صنایع آرایشی و بهداشتی و شیمیایی اشاره کرد. به عنوان مثال برای محصولاتی همچون آب معدنی، لبنیات، روغن ها و آمیوه ها، محصولات آرایشی و بهداشتی و شوینده ها، روغن موتور و محصولات مراقبت از خودرو که به صورت مایع هستند و در بطری هایی با ابعاد و شکل های مختلف بسته بندی می شوند نیاز است که در خط تولید آنها از دستگاه ردیف کن بطری استفاده کرد.

خرید و قیمت دستگاه ردیف کن بطری

 

قیمت دستگاه ردیف کن بطری

ماشین ردیف کن بطری یا همان دستگاه آنسکرامبلر بطری یک ماشین کاملا صنعتی و اتوماتیک است که در خط تولید و یا بسته بندی کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین نیاز است که حتما تمامی قطعات مورد استفاده در این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا در استفاده طولانی مدت دچار آسیب و یا خرابی نشوند. در هنگام خرید ردیف کن بطری، اولین چیزی که مورد توجه قرار می گیرد، قیمت دستگاه ردیف کن بطری است که این قیمت به موارد مختلفی از جمله جنس و کیفیت قطعات مورد استفاده در این دستگاه، جنس صفحات و سطوح دستگاه که از استیل ضد زنگ باشد و یا خیر، شرکت تولید کننده، داشتن گارنتی و یا خدمات پس از فروش دستگاه، وارداتی و یا تولید داخل بودن قطعات دستگاه بستگی دارد. همانطور که میدانید هرچقدر کیفیت قطعات مورد استفاده در دستگاه بالاتر بوده و تمامی سطوح و صفحات آن از جنس استیل ضد زنگ باشد مسلما از قیمت بالاتری نسب به دیگر نمونه های آن برخوردار است.

راهنمای خرید دستگاه ردیف کن بطری

با توجه به توضیحاتی که راجع به عملکرد و مزایای دستگاه ردیف کن بطری داده شد، میدانید خرید ردیف کن بطری برای خط تولید کارخانه ها بسیار ضروری و مهم است تا بتوان سرعت تولید و بهره وری را افزایش داد.

در هنگام خرید ردیف کن بطری توجه داشته باشید که ابتدا از متخصصین و مشاوران با تجربه در این زمینه مشاوره بگیرید و سپس خرید ردیف کن بطری را از یک شرکت معتبر و با سابقه در این زمینه، انجام دهید. دقت کنید که دستگاه خریداری شده در بالاترین کیفیت خود بوده و جنس قطعات به کار رفته در آن حتما از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار باشد تا در استفاده طولاانی مدت از این دستگاه دچار خرابی نشود تا  هزینه های ناشی از تعمیر و یا تعویض دستگاه کاهش یابد.

نکته قابل توجه دیگر در هنگام خرید ردیف کن بطری باید به آن توجه داشته باشید، داشتن گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش است، البته که صرفات داشتن گارانتی دلیلی بر کیفیت بالای این دستگاه نیست اما علاوه بر مطمئن بودن از کیفیت قطعات دستگاه میدانیم که هیچ شرکتی حاظر به ارائه گارانتی و یا خدمات پس از فروش برای محصولات بی کیفیت نیست. بنابراین با خرید ردیف کن بطری از یک شرکت معتبر و دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش رای دستگاه مورد نظر می توانید با خیالی آسوده از کیفیت دستگاه خرید خود را انجام داده و یا در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی از خدمات پس از فروش و پشتیبانی و یا گارانتی کالا استفاده کنید.

همچنین با خرید مستقیم از تولید کننده می توانید ماشین های صنعتی مورد نیاز کارخانه خود را به صورت یکجا و با قیمتی مناسب و به صرفه تر خریداری کنید.

خرید دستگاه ردیف کن بطری از پایدار صنعت نوین

مجموعه پایدار صنعت نوین با نزدیک به 15 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات غذایی و خطوط ریلی محصولات، افتخار دارد سهم کوچکی از صنعت غذایی کشور را سهیم باشد. عمده فعالیت این شرکت در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی، ردیف کن بطری، پر کن تری بلوک، پرکن خطی و ریل ترافیک می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت دستگاه ردیف کن بطری و خرید ردیف کن بطری می توانید از راه های ارتباطی زیر اقدام کنید:

تماس با ما: https://paydarsanaat.com/contact-us/

شماره تلفن مجموعه پایدار صنعت نوین: 09129278045

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *